Kategoriler
SEPETİM

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana üretimde kaliteyi ve siz değerli müşterilerine verdiği taahhütleri yerine getirmeyi kendisine ilke edinmiş,sektörün öncü firmalarından olan LONGA MÜZİK sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

2021’li yılın başında İstanbul Hadımköyde sektörüne adım atmıştır. Firmamız sunduğu kalite hizmetin, ürettiği ürünlerle birleştirdiği ithal ürünlerinde kendisine duyulan güvenin getirdiği talep artışının karşılanabilmesi amacıyla 2023 yılında Çatalca mevkinde 1200m2 kapalı alana sahip antre depo  ile üretim ve Stok gücünü artırma yolunda önemli bir adım atıp yatırımlarını geliştirmektedir

LONGA MÜZİK artan üretim kapasitesi ve gelişen teknolojik yapısı ile Türkiye’de olduğu gibi dünya piyasalarında da tanıtılmaya başlamış olup diğer dünya devletlerinden de hakettiği ilgiyi görmüş geçen iki sene gibi kısa bir sürede ihracat yaptığı ülke sayısını 16’ya çıkartmıştır. Bu sayıyı arttırmak için yeni görüşmeler hız kesmeden devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Pazar payını,ürün yelpazesini ve makine parkurunu sürekli arttıran,müşteri memnuniyeti,ürün güvenirliği ve ülke ekonomisine verdiği katma değerden onur duyan LONGA çalışanlarının siz değerli müşterilerimize bilinçli ve kaliteli hizmet sunmasıyla beraber kazançlı birliktelikler sağlamayı hedeflemektedir.

LONGA MÜZİK Ailesi olarak Türk malı Ürün üretmenin verdiği gururla siz değerli müşterilerimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.